TRAFİK İŞARET LEVHASI VE MALZEMELERİ ALIMIalımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

İÇMESUYU TESİSLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE 2 KALEM DEĞİŞİK ÇAPLARDA PE BORU VE FİTTİNGS MALZEME ALIMIalımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

BETONARME BÜZ VE PREFABRİK BETONARME KUTU MENFEZ ALIMIalımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ HİZMET BİNASI ENGELLİ ASANSÖRÜ YAPIM İŞİ4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

Ø 300 MM KORUGE KANALİZASYON BORUSU (BAĞLANTI VE EK PARÇALARI DÂHİL) SN8, Ø 200 MM KORUGE KANALİZASYON BORUSU (BAĞLANTI VE EK PARÇALARI DÂHİL) SN8 VE C EK PARÇASI (PVC BORU ÇIKIŞLI) 200/100 MM ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE İL JANDARMA KOMUTANLIĞINA BAĞLI BALIŞEYH, YAHŞİHAN İLÇE JANDARMA VE IRMAK,ÇERİKLİ JANDARMA KARAKOL KOMUTANLIKLARI HİZMET BİNASI ÇEVRE GÜVENLİK SİSTEMİ KURULMASI İŞİ alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİ ALÜMİNYUM DOĞRAMA İLE BÖLME YAPILMASI İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE DELİCE MESLEKİ VE TEKNİK LİSESİ WC TADİLAT VE DIŞ CEPHE YALITIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE HALK SAĞLIĞI LABORATUVARI BAKIM VE ONARIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE MERKEZ MEHMET ALİ EREN İLKOKULU ONARIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE MERKEZ NURAN REFİK ALTAŞ İMAM HATİP ORTAOKULU DIŞ CEPHE YALITIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE MERKEZ TINAZ İLKOKULU ONARIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
TIBBİ CİHAZ ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE BALIŞEYH PROF.TBP.TÜM GENERAL DERVİŞ ŞEN ÇPL DIŞ CEPHE YALITIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE LİSESİ SPOR SALONU ZEMİN KAPLAMASI YAPILMASI İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE MERKEZ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİ WC ONARIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE MERKEZ MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ ONARIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE HALK SAĞLIĞI LABORATUVARI JENERATÖR-UPS TEMİN VE TESİSİ YAPIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE IRMAK JANDARMA KOMUTANLIĞI HİZMET BİNASI ONARIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE MERKEZ CUMHURİYET İLKOKULU ÇEVRE DÜZENLEME, KIRIKKALE MERKEZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÇATI ONARIM, KIRIKKALE MERKEZ MUHTELİF İLK VE ORTA OKULLARA KİLİT PARKE VE İHATA DUVARI YAPIM İŞLERİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE AŞAĞIMAHMUTLAR İLKOKULU ÇEVRE DÜZENLEME, ANAOKULU TADİLAT VE ORTAOKULU ÇATI ONARIM İŞİ 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ HİZMET BİNASI ENGELLİLERİN ERİŞEBİLİRLİĞİNE YÖNELİK DÜZENLEMELERE AİT YAPIM İŞİ 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE İLİ ORGANİZE SANAYİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNE BİLGİSAYAR ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE İLİ ORGANİZE SANAYİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNE UNİVERSAL TORNA TEZGAHI, UNİVERSAL FREZE TEZGAHI VE STUNLU MATKAP TEZGAHI ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE İLİ MERKEZ VE İLÇELERİNDE BULUNAN OKULLARA 2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ODUN VE KÖMÜR ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE İL JANDARMA KOMUTANLIĞI 11 DAİRELİ LOJMAN BİNASI BAKIM ONARIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE İLİNİN KARASAL (ORMAN, BOZKIR, ALPİN-SUBALPİN, MAKİ, PSEUDOMAKİ, KUMUL, SU KENARI, TARIM, YERLEŞİM VD) VE İÇ SU (AKARSU, GÖL VD) EKOSİSTEMLERİNİN BİYOLOJİK ÇEŞİTLİLİK ENVANTER VE İZLEMESİ HİZMET ALIMI hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE HACILAR JANDARMA KOMUTANLIĞI HİZMET BİNASI BAKIM ONARIM,KESKİN JANDARMA KOMUTANLIĞI HİZMET BİNASI ENGELLİ KÖPRÜSÜ VE ENGELLİ WC İŞİ,SULAKYURT JANDARMA KOMUTANLIĞI HİZMET BİNASI ONARIM,YAHŞİHAN JANDARMA KOMUTANLIĞI HİZMET BİNASI BAKIM ONARIM yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE KARAAHMETLİ TABİAT PARKI MANZARA SEYİR TERASI VE ALAN DÜZENLEMESİ YAPIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE DELİCE DEVLET HASTANESİ HİZMET BİNASI KALORİFER KAZANI DEĞİŞİM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
İÇMESUYU TESİSLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE PE BORU ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE YAHŞİHAN MÜHİMMAT DEPO KOMUTANLIĞI YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMİ VE İÇME SUYU TESİS GELİŞTİRME PROJESİ YAPIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE KESKİN HÜKÜMET KONAĞI KONFERANS SALONU ONARIM VE ENGELLİ ASANSÖRÜ YAPIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE YAHŞİHAN İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI LOJMAN BİNASI BAKIM ONARIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE YAHŞİHAN YENİŞEHİR ASM ÖZÜRLÜ GİRİŞİ DÜZENLEMESİ ONARIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ VEREM SAVAŞ POLİKLİNİĞİ ÖZÜRLÜLERE YÖNELİK DÜZENLEMELERE AİT ONARIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
SELEKTÖR MAKİNESİ PARÇALARI ALIMI 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE MERKEZ İMAM HATİP ORTAOKULU İNAŞAATI YAPIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE SULAKYURT 100 KİŞİLİK PANSİYON BİNASI YAPIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
KIRIKKALE HALK EĞİTİM MERKEZİ VE AKŞAM SANAT OKULU ONARIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.